Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Hasiči > Výroční schůze

Výroční schůzeDatum konání:
29.11.2019

V pátek dvacátého devátého listopadu bylo v areálu „U lesa“ opět živo. Od devatenácti hodin se zde konala Výroční schůze místního Sboru dobrovolných hasičů. Očekávala se velká účast členů i hostů a to se také vyplnilo. Zasedací místnost byla zaplněná takřka do posledního místa.

         Schůzi zahájil velitel sboru, p. Milan Novotný, který přivítal všechny přítomné členy i hosty. Jmenovitě pak pana Oldřicha Kropáčka -  starostu okrsku, Bohumila Pižla – velitele okrsku a Zdeňka Janďourka – hlavního vedoucího okrskové soutěže a seznámil s programem schůze.

Jako první svou zprávu přednesl starosta místního sboru, pan Vladimír Pižl, který stručně shrnul všechny aktivity během roku, obsáhleji se věnoval okrskovému cvičení mužů a žen, které se letos konalo v naší obci a poděkoval všem za jejich zásluhy v činnosti sboru. Ve svém příspěvku neopomněl zmínit blížící se volby nového starosty okrsku a důležitost navržených kandidátů. Z našeho sboru nikdo neměl zájem se o tento post ucházet.

Zprávu o činnosti oddílu mladých hasičů přednesla za oba vedoucí paní Petra Sedláčková, zprávu finanční přednesla pokladní sboru paní Markéta Částková a zprávu revizní pan Lukáš Novotný.

Poté se přihlásil o slovo pan Zdeněk Janďourek, který přítomné seznámil s nejdůležitějšími body z okresní konference.

Promítání z akcí z celého roku zajistil a obsluhoval pan Martin Sedláček.

Velmi příjemnou záležitostí bylo předání „Medaile za zásluhy“ pro náš sbor, kterou starostovi sboru předal starosta okrsku p. Kropáček.

Po oficiální části následovala diskuse a občerstvení - tradiční hovězí guláš s cibulí a vyhlášený chléb z Měníka.