Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Kultura > Motosraz

MotosrazDatum konání:
23.6.2017
Datum ukončení:
25.6.2017

Čtvrtý ročník Motosrazu se konal od pátku dvacátého třetího do neděle dvacátého pátého června v areálu „U lesa“. Pořadatelé přijeli stejně jako v uplynulých letech již ve středu, aby vše nachystali a doladili případné nedostatky. Areál byl opět perfektně připravený, pozemek posekaný a na motorkáře čekaly nové sprchy. První nedočkavci, organizátoři a prodejci občerstvení dorazili ve čtvrtek a v areálu se objevilo šest stanů. V noci prověřila odolnost vyznavačů rychlých strojů vydatná bouřka.

                V pátek už se areál postupně plnil dalšími účastníky, postavenými stany, motorkami i osobními auty. Počasí bylo velmi příznivé, teplo a slunečno. Bylo patrné, že letošní ročník navštíví nejvyšší počet příznivců rychlých strojů i ostřejší muziky. V pátek začala hudební produkce v 18:30, kdy se areálem rozezněly první tóny živé muziky.

Sobotní program byl opět doplněný o spoustu oblíbených soutěží, za které bylo možné vyhrát zajímavé ceny. Neobvyklým, ale jistě vítaným zpestřením sobotního odpoledne byl i svatební obřad. Vstupenky byly opět slosovatelné a hlavní cenou byl pro letošek víkendový pobyt pro dva v Krkonoších.

                V areálu bylo opět možné se u několika stánků nasytit i napojit, zakoupit hudební nosiče přítomných skupin, drobné upomínkové předměty, trička apod.

                Návštěvnost byla ze všech ročníků nejvyšší a v sobotu odpoledne byl areál téměř plný stanů. Počasí bylo ukázkové, slunečno, jasno a teplo. Někteří návštěvníci okusili teplotu vody v požární nádrži, ve které díky vyčištění v loňském roce byla voda pěkně čistá.

                Pořadatelé hodnotili akci jako velice vydařenou a vše se obešlo bez komplikací. Areál si opět zarezervovali na příští rok ve stejném termínu, což je pro naši obec i SDH dobrou zprávou.